Електронні торги 21 століття

Електронна платформа – це комплекс, що функціонує у глобальній мережі, входить до складу електронної системи закупівель і забезпечує покупцям реєстрацію та безкоштовне користування сайтами системи Інтернет-закупівель з обміном інформацією про хід закупівлі товарів у механічний режим на інтернет-сайтах. З цієї причини клієнт може розпочати роботу в електронній платформі державних закупівель лише через авторизаційні сайти системи, зареєструвавшись на одному з них.

Клієнту необхідно зрозуміти, який сервіс авторизації він не віддав перевагу для оголошення про покупку, після його оголошення дані потрапляють в центральну базу даних Prozorro і поширюються на всі сайти. Тобто, генероване оголошення про покупку на одному авторизованому сервісі одразу розміщується на всіх сайтах, що входять до платформи Прозорро.Продажі.

Так, дані для опублікованих аукціонів однакові для всіх авторизованих сервісів. З цієї причини клієнт вільний вибрати для реєстрації один, а якщо він хоче кілька зручних для нього сайтів, функціональність тощо.

Будь-який учасник може зареєструватися на цифровій платформі, щоб брати участь в опублікованих тендерах та пропонувати свої товари та їх вартість. І не тільки запропонувати, а й знизити вартість у процесі зворотного аукціону, щоб залишити суперників позаду і стати переможцем аукціону. Будь-яка цифрова платформа має свої правила роботи.

Для використання всіх функцій цифрової платформи для оголошення про покупку учаснику необхідно зареєструватися безкоштовно. Ймовірність входу в приховану частину цифрової платформи та профілю користувача мають лише особи, які пройшли реєстрацію, тобто інформацію про підтверджену оператором.

До речі, кожен має право стежити за статистикою аукціону. Це можна зробити на домені Української енергетичної біржі. Тут дозволяється знаходити дані про:

 • скільки тендерів на платформі;
 • які покупки здійснюються;
 • який ранг у закупівлі (термін для уточнення, сам торг, очікування пропозицій, переглянуті пропозиції, скасована закупівля, завершена, не відбулася, кваліфікація діяча чи організація переможця);
 • хто з користувачів бере участь у закупівлі;
 • скільки заяв подано;
 • хто з учасників став переможцем конкурсу;
 • з ким клієнт за результатами цієї закупівлі уклав договір-договір тощо.

Торгівля на платформі УЕБ

Купівля через платформу Prozorro через сайт УЕБ – вибір найкращих товарів за найкращими цінами, обміни та транзакції. Процес відбувається на відкритій платформі, будь-хто може отримати доступ, створити обліковий запис і здійснити пошук на ринку. Тут є можливість знайти товари для будь-якого застосування. Переваги такі:

 1. Забезпечення гідного рівня обслуговування клієнтів – юридична консультація, а також ймовірність звернення до адміністраторів з питань.
 2. Зверніть увагу, коли на сайті з’являються нові пропозиції, які можуть зацікавити.
 3. Усі процеси виконуються в режимі онлайн – не обов’язково бути фізично присутнім, щоб спілкуватися, зберігати документи чи надсилати їх куди завгодно.
 4. Анонімність. Кожна інформація є конфіденційною і не розголошується.
 5. Гарантована безпека – джерело продажу та інші значущі документи для забезпечення прозорості угоди, а при реєстрації всі документи перевіряються юристом партнера.
 6. Платформа також гарантує відмінну ціну та здорове конкурентне середовище.

Послуга підходить тим, хто шукає нежитлове приміщення, давно не наважувався відкрити власну справу, або тим, хто багато років мріє покращити свої житлові умови. У вас є нагода, перейти на сайт Української енергетичної біржі https://sale.ueex.com.ua/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-na-elektronnomu-majdanchyku-tov-ueb та дізнатися більше корисної інформації про торги.

Торгова платформа, тобто баржа з ​​купівлі-продажу нерухомості – Українська енергетична біржа, давно зарекомендувала себе на ринку як майданчик, заснований на законності та прозорості. Уряд визнав, що ця організація має повні повноваження проводити аукціони з продажу електроенергії та інших товарів. У результаті постанови Кабінету Міністрів України продажі стали легальними та доступними для всіх зацікавлених користувачів платформи, які легко можуть пройти коротку і примітивну реєстрацію на сайті.

На цій платформі державні клієнти та суспільства можуть придбати електроенергію за виграшною ціною. А головне, що не варто боятися обману та корупції, в системі Прозорро все відбувається відкрито та сумлінно.

Продавцями на аукціонах з продажу електроенергії є як великі державні, так і недержавні підприємства та їх філії, а також інші особи, які добровільно беруть участь у продажу.