Інформування про ціни на ринку (газ, нафта, електроенергія)

Українська енергетична біржа в даний час є єдиним джерелом котирувань відповідних українських енергетичних бірж.

Специфікації вартості на рафіновану нафту

Відповідно до рекомендацій Міністерства економіки, на зміни цін на нафтопродукти при державних закупівлях можуть впливати європейські біржові котирування.

Регулювання вартості на газ

Згідно з рекомендацією Міністерства економіки, зміна ціни природного газу при державних закупівлях у додатковій угоді буде скоригована за формулою, яка повинна враховувати котирування Центру NCG та «Місяць+1».

Відповідно до української постанови про купівлю, обов’язковою частиною тендерної документації є проект договору про закупівлю, який визначає процедури зміни його умов. Клієнт самостійно розробляє проект договору, який повинен включати процедури зміни основних умов контракту, які можуть включати лише обставини, зазначені у статті 41 закону.

Ви можете відстежувати рівень цін на газ в Україні та Європі на нашому веб-сайті. Інформація про ціни на нафту розміщується за посиланнями на веб-сайті.

Наши працівники – справжні професіонали своєї справи. ВУЕБ надають інформацію про зміни на ринку.

Ви можете скористатися одним із таких варіантів, щоб отримати інформацію про ціну на нафтопродукти:

Найефективніший метод отримання оціночних даних

Ви можете використовувати одну з супутніх альтернатив для отримання даних про вартість сировинних товарів на нафтовій основі:

У разі, якщо Бюро з економічних питань вибере європейський тип цитування, воно вирахує і підтвердить схвалення вартості для товарів на нафтовій основі відповідно до пропозицій Міністерства економіки з уточненнями і поясненнями для кожного сегмента рівняння;

Дані про зміну торгів нафтою або газом на торгах УЕБ.  Впевненість у витратах на захист у цій декларації досягається шляхом виділення витрат на торговельну діяльність за кількістю певного виду торговельної одиниці за міркою торговельного посуду протягом дня.

Ви можете отримати дані про витрати на горючий газ, використовуючи одну з супутніх альтернатив:

Відповідно до пропозицій Міністерства економіки розрахувати змінену вартість нафтового газу за рівнянням, показати і зобразити кожен сегмент рецепта;

Після того, як наслідки торговельної діяльності оголошені на торгах УЕБ, збираються дані про доступну вартість газу.

Нормальні витрати на паливо для щомісячного активу-це абсолютні витрати (з урахуванням додаткових зборів) на обмін, вироблений для умов закупівель і пропозиції активу на UEB, розділені на всі часові рамки угод в залежності від узгодженої покупки.  і пропозиція активу.  Сума визначена.

Якщо ви хочете прийняти участь у даному майданчику, переходьте за посиланням та ознайомтесь більш детально з правилами та вимогами: www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/