Круглі лісоматеріали — ціна на платформі УЕБ

Згідно з постановою КМ № 1178, що передбачає продаж лісу-кругляка за допомогою системи Прозорро.Продажі https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/tsina-na-krugli-lisomateriali-na-majdanchiku-tb-ueb у вигляді публічних аукціонів. Основними перевагами введення такої системи торгів є можливість залучення великої кількості клієнтів, які не витрат кошти на рекламу.

Які ціни на круглий ліс в системі Prozorro.Sale

Відкриті торги проводяться на майданчиках-партнерах системи Prozorro.Sale, скажімо, на ТБ «Українська енергетична біржа». Завдяки введеної системі ринок поступово перемагає корупцію.

Фахівцями Бізнес Асоціації ЄС було високо оцінено співпрацю з системою Prozorro.Sale. Торги проходять відкрито, за ними можуть спостерігати громадські представники, ЗМІ, активісти. Все це сприяє неможливості будь-яких махінацій. Зі старту проекту державного бюджету поповнився на 30,4 мільйона гривень.

Ціна коливається на аукціоні від 280 грн. за куб до кілька тисяч гривень, що за 9 місяців роботи принесло значний прибуток лісгоспам. Кошти, виручені за продукцію, регулярно йдуть на розвиток галузі.

Продаж лісоматеріалів круглих різних порід на сайті ТБ УЕБ

На майданчику ТБ УЕБ можна знайти найрізноманітніші види і породи дерев: клен, граб, каштан, дуб, вільха, береза, ясен, тополя і багато інших.

Таке дерево часто є матеріалом для внутрішньої конструкції приміщень, наприклад, двері, сходи, плінтус, коробки вікон та інше.

Крім цього, на сайті sale.ueex.com.ua є лісоматеріали круглої форми хвойних порід дерев: ялиця, модрина, сосна, ялина. Такий вид деревини часто використовується при будівництві та відноситься до надійного матеріалу. Вартість — друга перевага хвойної породи деревини.

Якщо ви бажаєте вже сьогодні купити необроблений ліс в системі Прозорро.Продажі, то переходите на сайт ТБ «Українська енергетична біржа», проходите реєстрацію і приступайте до пошуку лотів. Інтерфейс сайту дуже зручний, завдяки цьому навіть недосвідчений користувач комп’ютера зможе робити ставки онлайн на ТБ УЕБ,

Якщо виникнуть питання, то наші консультанти завжди допоможуть. Щоб зв’язатися з консультантом, потрібно зателефонувати за номером (044) 337-77-65. Також можна підписатися на розсилку по електронній пошті і завжди залишатися поінформованим про всі новини на біржі.