Мала приватизація через Прозорро

Портал Прозорро за час свого існування досить сильно прогресував, що зумовлено перш за все великою кількістю вигідних умов та чесними механізмами. У сфері продажу об’єктів державної власності та всіх інших операціях, котрі проводяться з державою, на території нашої країни завжди існували певні проблеми. Це лише пережитки радянської влади, проте вони носили досить негативний характер для розвитку нового бізнесу на території нашої країни. Особливо це все було актуальним для малої приватизації, так як саме завдяки цьому процесу велика кількість молодих підприємців мають теоретичну можливість відкрити власний бізнес. 

Мала приватизація в Україні

Проте раніше така можливість залишалася теоретичною та не можна було говорити про те, що існувала реальна можливість придбати певний об’єкт підприємцем початківцем. Проте наразі ситуація повністю змінилася, адже на території нашої країни існує портал для проведення спеціальних електронних аукціонів, де кожен підприємець може знайти об’єкт для свого бізнесу. Суть малої приватизації полягає в купівлі певного об’єкту, вартість якого не буде перевищувати 250 млн гривень. Тобто сюди можна віднести велику кількість певних об’єктів, котрі потім слід використати для влаштування власного бізнесу.

Наприклад, якщо ви маєте бажання відкрити власний магазин або ресторан, то вам спочатку слід подумати про придбання приміщення для цього. Досить просто це зробити саме за допомогою порталу Прозорро, так як саме тут ви маєте можливість придбати певне досить цікаве приміщення у держави і не переплатити при цьому. Якщо у вас є реальна необхідність стати частиною цього процесу, то варто вже зараз заходити на майданчик www.uub.com.ua, та починати шукати там відповідний об’єкт. Це відкриє для вас массу перспектив, тобто у вас буде цілком реальна можливість долучитися до проведення відкритих торгів та стати частиною цього процесу.

Проте слід розуміти, що у такого роду торгах бере участь велика кількість підприємців, що зумовлено не тільки зручністю процесу проведення відкритих електронних торгів, а ще й реальною можливістю придбати певний об’єкт за досить вигідною ціною. І це незважаючи навіть на той факт, що в результаті проведення такого роду торгів, ціна на певний об’єкт може стати настільки цікавою, що вона може підвищуваися в кілька разів. Тобто якщо ви побачили там певну початкову вартість, то немає жодної гарантії щодо того, що вона не збільшиться значною мірою під час аукціону. 

Проте слід зауважити, що вартість таких об’єктів все одно залишається на досить цікавому рівні і у вас завжди є реальна можливість створити власний бізнес проект після придбання певної нерухомості. Певні приклади такого роду об’єктів ви маєте можливість знайти вже зараз за прямим посиланням https://www.uub.com.ua/prozorro/sale/mala-privatizaciya/. Тут же ви можете пройти повноцінну реєстрацію та поступово самостійно долучатися до процесу проведення торгів такого характеру. В результаті у вас буде все необхідне для того, щоб ви могли виходити на новий рівень та регулярно розширювати кількість своїх об’єктів.

Проте навіть в тому випадку, коли вами керує мрія створити один цікавий бізнес проект, ви можете вже зараз познайомитися з ціновою політикою, котра існує навколо тих об’єктів, що можуть вас зацікавити. Насправді, це все досить реально, так що можливо вже зараз слід починати ставити власні цілі, та поступово йти до їх виконання. В перспективі у вас буде реальна можливість створити власний серйозний проект, котрий стане прибутковим та зможе повністю змінити ваше життя.