Продаж металобрухту в Україні через аукціон

Сьогодні можливостей для купівлі брухту набагато більше, ніж було декілька років тому. Великі об’єми закуповуються через електронні аукціони. Лом чорного металу можна придбати через електронні майданчики-партнери Prozorro.Sale. Це ресурсі, де продаж здійснюється відкрито, в зручному форматі, без корупційних схем різноманітною сировиною та матеріалами, в том числі металобрухтом, деревиною тощо. Подробиці за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-kupt-dub-kruglyak-v-ivano-frankivsku-na-prozorrosale/.

Вигідна покупка брухту чорних металів в Україні

Вартість брухту на початковому етапі формується аукціонною комісією з урахуванням змісту вуглеводів, інших домішок, розміру партії, якості матеріалу. Цей метал на законодавчому рівні визначено до відходів виробництва, реалізується в машинобудуванні, металургії, приладобудуванні, на будівельних майданчиках, при утилізації автотранспорту або на залізниці (якщо вагони та інший ж/д транспорт прийшли в непридатність).

Для економіки країни вторинна обробка має величезне значення, адже з металобрухту за допомогою вторинної обробки можна отримати метал. Використовуючи вторсировину, можна виготовляти труби, профілі, арматуру. Крім цього, слід виділити меншу забрудненість навколишнього середовища та високий економічний ефект при такому виробництві. На ресурсі Prozorro.Sale державні та комерційні підприємства реалізують в продаж металобрухт, що вигідно для них, оскільки зберігання вимагає додаткових ресурсів.

Як придбати сировину через аукціони Прозорро

Щоб взяти участь у торгах через систему Прозорро, юридичній або фізичній особі необхідно:

  • зареєструватися на порталі;
  • отримати номер квитка;
  • вибрати лот та подати цінову пропозицію.

Після реєстрації клієнт отримає доступ до всіх лотів. Вибравши необхідний розділ, слід подати заявку, внести необхідні внески та в процесі аукціону визначати розмір ставки. Після трираундової процедури буде визначено переможця. Учасник, який запропонував найбільшу ціну, стає покупцем. Процес відбувається дистанційно в режимі реального часу у відкритому форматі, де легко простежити за ходом подій, зваживши шанси на перемогу. Це робить торгівлю прозорою, унеможливлює використання тіньових схем та створює рівні умови для всіх учасників.