Як познайомитись з Прозорро та отримати від цього прибуток

Український аукціон Прозорро став одним з найбільших добутків влади за останні кілька років. І це дійсно так — вперше кожен підприємець отримав можливість приймати участь у різноманітних торгах та замовленнях, без корупційної складової. Але ще не всі зуміли отримати користь від такого зручного інструмента. 

Як прийняти участь в аукціоні?

Насправді все дуже легко. Дійсно, потрібно заповнювати чимало форм, відстежувати потрібну номенклатуру та робити ще безліч речей. Але вам не потрібно робити все це самостійно, ви можете звернутись до посередників, які з задоволенням допоможуть вам прийняти участь саме в тому аукціоні або замовленні, які вам потрібні.

Що таке біржа?

В загальному розумінні біржі — це посередники між замовниками та постачальниками. Метою їхнього функціонування є забезпечення рівних умов всім учасникам та максимальна допомога у проведенні угод. Звичайно, є всесвітньо відомі біржі, на яких проходять торги акціями світових корпорацій, але діяльність цим не обмежується. В Україні, наприклад, створено біржі, які будуть дуже доречні саме тим компаніям, які мають намір приймати участь в аукціонах. Наприклад, Українська Універсальна біржа.

Чому слід звернутися по допомогу саме до УУБ?

Досвід роботи багатьох підприємців дозволив виділити такі фактори, які будуть важливі при виборі саме УУБ uub.in.ua:

  • кваліфікована допомога під час відстеження аукціонів. Фахівці компанії добре знають, де та як отримувати інформацію щодо того, яка саме продукція буде виставлятися або які послуги будуть потребуватись. Вони зможуть звернути увагу покупців або замовників на потрібні ресурси;
  • підготовка документів для того, щоб участь в аукціоні була підтверджена за всіма правилами. Великий досвід у формуванні пакету документів буде у нагоді для кожного клієнта УУБ;
  • ведення кожної угоди до її логічного завершення. Навіть успішне проведення аукціону ще не гарантує успішної угоди, адже є певні вимоги щодо дій по завершенні торгів. Спеціалісти компанії допоможуть завершити всі необхідні процеси.

Прозорро — це дуже зручний інструмент для пошуку нових контрагентів та розвитку бізнесу. Вчиться користуватися ним з допомогою професіоналів з УУБ.