Яка мета продажу деревини на онлайн-аукціонах

Необроблена деревина — це один з популярних розділів на електронних майданчиках з аукціонами. Останні відомості вказують на те, що люди стали віддавати особливу перевагу реалізації деревини в онлайн-форматі. До останнього цей проект знаходиться під сумнівом і лише в лютому 2020 го року він був остаточно запущений. Зроблено це було в якості тесту, який показав, що в цьому є реальний сенс.

Почати варто з того, що необроблена деревина — це сировина, яка розподіляється після повалення дерев і їх формування на колоди. Отже, в подальшому вже цей матеріал подається різного роду підприємствам, які задіють його в самих різних напрямках.

Електронний майданчик УУБ — це те місце, де завжди можна зареєструватися і витративши на це кілька хвилин свого часу, отримати доступ до всіх лотах з продажу деревини. Сайт sale.uub.com.ua зараз знаходиться на одній з передових ролей. Логічно, що система не могла б не бути підключена до системи ПроЗорро.

Для чого був запущений цей проект

Слід нагадати, що на самому початку система ПроЗорро служила інструментом, для контролю проведення державних закупівель. Тобто, основним завданням була мінімізація корупційна складова. Уже в лютому 2020 го року цей проект був вдало запущений і зараз багато його активно використовуються.

Для початку, слід повернутися трохи в минуле і згадати те, як здобувалася деревина кілька років тому. Тоді за основу була взята система прямих договорів. Вже тоді вона викликала величезну кількість запитань щодо правильності визначення цінника і обсягів деревини. Отже, щоб викорінити можливі махінації з цінниками, у звичайних людей також з’явилася реальна можливість взяти участь в таких торгах.

Вже тоді було визначено основні завдання та виглядали вони приблизно так:

  1. Повний моніторинг проданої сировини — це значить, що контролюватися повинні були не тільки цінні, але і точні обсяги реалізованої деревини;
  2. Створення реальної конкуренції — це значить, що у кожної компанії повинні бути рівні шанси на те, щоб брати участь в подібного роду торгах;
  3. Повне викорінення митних схем — за час існування системи прямих договорів їх нагромадилася величезна кількість;
  4. Створення прозорої системи для всіх людей — тобто, з результатами проведених торгів можуть ознайомитися не тільки самі учасники, а й інші користувачі, які просто цікавляться тим чи іншим питанням.
  5. Уже зараз зрозуміло, що більша частина критеріїв дійсно виявилися правдивими. Це можна помітити на прикладі кількох останніх місяців. За основу тут взята та ж система ПроЗорро, який контролюється усіма угодами.

Отже, якщо по якійсь справі виникають спірні моменти, відповідні служби мають реальну можливість звернутися в систему ПроЗорро і отримати потрібні для розслідування відомості. Цей пункт значно ускладнює проведення маніпуляцій з цінниками і обсягами сировини.
Також, варто відзначити, що сам механізм не стоїть на місці. Ті ж електронні майданчики, будь то УУБ або щось ще, вводять безліч нових фішок і можливостей. Якщо ви хочете дізнатися більше цікавої інформації конкретно по необробленої деревини, то її можна легко знайти, перейшовши за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/neobroblena-derevyna-prodajetqsya-v-systemi-prozorro-sale. Сервіс знаходиться у вільному доступі і отримати ці дані не складе труднощів.