Особливості реалізації дуба-кругляка на електронних торгах

Продаж деревини в форматі електронного аукціону проводиться вже не перший рік. Деякі експерти звертають увагу на те, що саме реалізація лісу є одним з найбільш перспективних напрямків в електронних торгах. Вся справа в тому, що подібна сировина має величезний попит. 

Причин тому дуже багато, але основна з них – це велика кількість сфер діяльності, в яких використовується такий ресурс як дерево. Це може бути одночасно як ділова сировина, так і промислове дерево, яке використовується як тверде паливо.

В будь-якому випадку, лоти з такими ресурсами стають все більш популярними. Як результат, лісні господарства роблять більший акцент на тому, щоб реалізувати сировину саме в форматі електронних торгів.

Ви можете дізнатися більш детально про реалізацію лісу в Житомирі, якщо перейдете за посиланням https://megasale.com.ua/prodam-dub-kruglyak-u-zhytomyri-na-auktsionah-prozorro-sale, де це питання розглянуто більш детально.

Що потрібно знати про продаж дуба-кругляка?!

Якщо говорити про промислову деревину, то це скоріше сосна та інші недорогі породи, які можна одночасно використовувати в самих різних сферах. Досить часто, така деревина продається в вигляді твердого палива й використовується в якості опалення.

Якщо ж говорити про кругляк лісу, то це саме ділова деревина, яка може активно використовуватися в сфері виробництва меблів, будівництві та величезній кількості інших напрямків.

До особливостей реалізації саме кругляка дубу, можна віднести такі моменти, як:

  • Вартість – такі лоти у всі часи були більш дорогими і електронні аукціони не стали тому винятком. В порівняні з іншими породами деревини, дуб завжди буде більш дорогим;
  • Обсяги – зазвичай, коли мова йде про кругляк такої сировини, то вона продається саме великими партіями, на які мається серйозний попит;
  • Стан деревини – в учасників є змога самостійно обирати класс якості сировини. В залежності від своїх потреб, вартість самого кругляка також може дуже сильно відрізнятися.

Варто зазначити, що дуб найбільш популярний саме в тих випадках, коли він продається у вигляді кругляка. Необроблена деревина сьогодні вважається досить серйозним ресурсом, попит на який тільки зростає. 

Що стосується самого формату торгів, то така деревина реалізується виключно через систему ПроЗорро. Продажі.