Що варто знати про фінансові обмеження при участі в електронних торгах

Електронні закупівлі – це досить зручний інструмент, який дозволяє спростити процес участі в торгах й не витрачати на це так багато часу. Якщо підходити до цього питання більш серйозно, то участь в торгах є досить простою процедурою. Відправити заявку на розгляд можна на будь-якому електронному майданчику.

Бажано, щоб це був акредитований ресурс, який має пряме відношення до системи ПроЗорро. Це і є основна гарантія того, що самі торги пройдуть без ніяких непередбачуваних обставин. У випадку ж, якщо щось трапиться, то всі ці питання дуже легко вирішуються зверненням до відповідних органів.

При цьому, важливо пам’ятати, що не всі закупівлі повинні виставлятися на електронному майданчику. Є певні виключення, які також важливо брати до уваги.

Про які виключення йде мова?!

Почати варто з того, що якоїсь мінімальної суми тендеру немає. Є лише певне побажання від самої системи ПроЗорро. Мова йде про те, що проведення тендера має сенс, якщо мова йде про суму, починаючи з 3-х тисяч гривень. 

Також, важливо зазначити, що самі закупівлі можуть бути допороговими і надпороговими. Перші – це ті закупки, коли вказана сума не перевищує 200 тисяч гривень при постачанні товарів та 1.5 мільйонів гривень при виконанні певних робіт. Відповідно, надпороговими називають ті торги, де ця сума перевищена.

Окрім цього, є ще один цікавий момент, який стосується тарифів, які потрібно проплачувати організаторам торгів. Мова йде ропо суму, починаючи з 17 гривень та закінчуючи 1700 гривень. Все залежить від суми конкретно взятого лота.

Це і є декілька основних моментів, які стосуються фінансових обмежень. Якщо вам раніше не доводилось брати участі в торгах, то є сенс витратити декілька хвилин свого часу та більш детально ознайомитися з такими моментами. Зробити це не так важко, потрібно лише приділити цьому питанню достатньо уваги.

Що стосується вибору самого майданчика, то до цього питання потрібно підходити не менш відповідально. Ви можете взяти до уваги сайт української універсальної біржі, який в цьому компоненті вважається одним з кращих.

Для цього, ви просто переходите за посиланням https://tender.uub.com.ua/ru/pro-prozorro/suma-prozorro, та знаходите для себе всю інформацію, яка може вас зацікавити. Все це робиться елементарним чином, тому особливих проблем виникати не повинно.