Як торгуються криптовалюти?

Криптовалютами можна торгувати кількома способами. Перший спосіб — це торгівля криптомонетою шляхом її купівлі та продажу на криптовалютній біржі. Іншим способом торгівлі криптовалютами є похідні фінансові інструменти, такі як контракти на різницю (CFD), якими можна торгувати на спеціальній платформі. Останній спосіб торгівлі набув популярності останніми роками, оскільки він потребує менших капіталовкладень і водночас дозволяє трейдерам спекулювати на русі цін на криптовалюти, не маючи фактичного володіння ними.

З іншого боку, класичний трейдинг на біржі https://www.bybit.com/kk-KZ/ буде для більшості новачків більш цінним варіантом.

Чинники що визначають ціни на криптовалюту

  • Крім того, що технологія блокчейн є основою для створення криптовалют, вона має ширші наслідки для світової економіки, включаючи потенційне застосування у смарт-контрактах та у сфері інтернету речей (IoT). Оскільки криптовалюти з’явилися тільки в останнє десятиліття і не вважаються законним платіжним засобом, вони не залежать від тих же ринкових сил, що і традиційні ринки. Це означає, що торгівля криптовалютами не подібна до торгівлі на традиційних фінансових ринках.
  • Через централізований характер криптовалют на рух їх цін менше впливають такі фактори, як вихід даних, політична невизначеність та зміни відсоткових ставок. Крім того, оскільки криптовалюти є новим видом фінансових інструментів, вони мають відносно мало корелюючих активів, які можуть вплинути на зміну їхньої ціни.
  • Тим не менш, на ціни криптовалют може вплинути низка факторів, таких як зміни в технології блокчейн і спроби регуляторів контролювати їхню прийнятність і «торгованість» на фінансових ринках. Розбіжності з приводу того, як слід модернізувати або обробляти конкретну криптовалюту, також можуть вплинути на її ціну. Цілком можливо, що будь-які недоліки в системі безпеки, виявлені хакерами, також негативно вплинуть на ціну криптовалюти. Звичайно, державна політика та нормативні акти, спрямовані на заборону або обмеження продажу криптовалют, також впливають на її ціну.

Індекс Crypto 10

Індекс Crypto 10 — це індекс, покликаний запропонувати орієнтир, що торгується, для класу криптовалютних активів. Він складається з 10 найбільших, найбільш ліквідних криптовалют та токенів, ціни на які є середніми за декількома основними біржами. Індекс був стандартизований на рівні 1000 пунктів 23 грудня 2016 року та постійно перераховується з урахуванням ринкових рухів його 10 складових.

Розпочати торгувати криптовалютами у вас є можливість на сайті https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут ви знайдете всі необхідні інструменти для того, щоб поступово почати інвестувати та отримати необхідний результат. Якщо раніше у вас не було досвіду в трейдингу але завжди хотілось спробувати, то криптовалюта дає вам таку можливість.